EN | PL | DE | FR | NO | PT | SR | NL | HR
Informacje o Repozytorium · Biblioteka SGSP

Search using this query type:

Search only these record types:

Item
File
Collection

Advanced Search (Items only)

Home > Informacje o Repozytorium

Informacje o Repozytorium

Repozytorium cyfrowe SGSP wchodzi w skład Biblioteki Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz stanowi jej uzupełnienie. U podstaw działalności Repozytorium leży chęć gromadzenia, opracowywania i udostępniania zbiorów związanych z profilem edukacji i prowadzonych badań w SGSP.

Repozytorium to także platforma, na której udostępniane są pozycje wydawane przez pracowników uczelni oraz Wydawnictwo SGSP - jeśli materiały te zostały opublikowane na licencjach open access (można je pobrać bezpośrednio z Repozytorium). W przypadkach, gdy rodzaj licencji dotyczący rozpowszechniania jest nieokreślony lub niejasny, to w Repozytorium zawsze będzie znajdować się odnośnik kierujący do lokalizacji, z której można pobrać dany tytuł (zwykle jest to strona instytucji sprawczej związanej z pozycją lub inne repozytoria cyfrowe).